Dames 30-1
Terug

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Vincent de Ruiter
Manager Danielle Walsweer-Verhaar
Aanvoerder Madelon Schouten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Arnhem D30-1 Overbetuwe D30-1 10:45 10-3-2024
Nijmegen D30-2 Kromhouters D30-2 11:15 10-3-2024
Apeldoorn D30-2 Upward D30-2 13:00 10-3-2024
HCM D30-1 Wageningen D30-2 14:45 10-3-2024

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Overbetuwe D30-1 9 18 6 0 3
2 Dieren D30-1 9 17 5 2 2
3 Wageningen D30-2 9 16 5 1 3
4 HCM D30-1 9 15 5 0 4
5 Arnhem D30-1 9 14 4 2 3
6 Nijmegen D30-2 9 14 4 2 3
7 Apeldoorn D30-2 8 10 3 1 4
8 Upward D30-2 9 7 2 1 6
9 Kromhouters D30-2 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D30-1 10:45 thuis - Veld 1
17 mrt NMHC Nijmegen D30-2 11:45 uit
24 mrt THCC De Kromhouters D30-2 12:00 thuis - Veld 2
7 apr HCM Arnhem D30-1 12:30 thuis - Veld 1
14 apr Apeldoorn D30-2 14:45 uit
21 apr MHC Dieren D30-1 13:00 thuis - Veld 1
2 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Nijmegen D30-2 Overbetuwe D30-1 (1-0)final
Dieren D30-1 Kromhouters D30-2 (4-1)final
Arnhem D30-1 Wageningen D30-2 (1-1)final
HCM D30-1 Upward D30-2 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Overbetuwe D30-1 Arnhem D30-1 (2-1)final
Upward D30-2 Apeldoorn D30-2 (1-1)final
Wageningen D30-2 HCM D30-1 (1-3)final
Kromhouters D30-2 Nijmegen D30-2 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Dieren D30-1 Upward D30-2 (2-1)final
HCM D30-1 Overbetuwe D30-1 (1-2)final
Arnhem D30-1 Nijmegen D30-2 (0-1)final
Apeldoorn D30-2 Wageningen D30-2 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Overbetuwe D30-1 Apeldoorn D30-2 (5-0)final
Kromhouters D30-2 Arnhem D30-1 (0-7)final
Nijmegen D30-2 HCM D30-1 (1-3)final
Wageningen D30-2 Dieren D30-1 (5-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HCM D30-1 Arnhem D30-1 (0-4)final
Dieren D30-1 Overbetuwe D30-1 (3-4)final
Upward D30-2 Kromhouters D30-2 (1-0)final
Apeldoorn D30-2 Nijmegen D30-2 (4-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Arnhem D30-1 Apeldoorn D30-2 (4-0)final
Wageningen D30-2 Upward D30-2 (2-0)final
Kromhouters D30-2 HCM D30-1 (1-3)final
Nijmegen D30-2 Dieren D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward D30-2 Overbetuwe D30-1 (2-5)final
Wageningen D30-2 Kromhouters D30-2 (1-0)final
Apeldoorn D30-2 HCM D30-1 (1-2)final
Dieren D30-1 Arnhem D30-1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Nijmegen D30-2 Upward D30-2 (1-0)final
Overbetuwe D30-1 Wageningen D30-2 (1-4)final
Apeldoorn D30-2 Kromhouters D30-2 (3-0)final
HCM D30-1 Dieren D30-1 (0-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Wageningen D30-2 Nijmegen D30-2 (0-2)final
Kromhouters D30-2 Overbetuwe D30-1 (1-0)final
Dieren D30-1 Apeldoorn D30-2 (3-1)final
Upward D30-2 Arnhem D30-1 (0-6)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Wageningen D30-2 Arnhem D30-1 (2-1)final
Overbetuwe D30-1 Nijmegen D30-2 (3-1)final
Upward D30-2 HCM D30-1 (1-0)final
Kromhouters D30-2 Dieren D30-1 (0-2)final