Dames 30-2
Terug

Dames 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thijmen Jacobi
Trainer Frank Vestering
Manager Sabine Broens - Schellekens
Aanvoerder Ingeborg Blaauw
Aanvoerder Charlotte Cornelissen-Tilanus

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Beuningen D30-1 Upward D30-1 10:00 10-3-2024
Bemmel D30-1 Arnhem D30-2 10:15 10-3-2024
Union D30-2 Lochem D30-1 10:45 10-3-2024

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem D30-2 11 28 9 1 1
2 Bemmel D30-1 11 27 9 0 2
3 Union D30-2 11 15 4 3 4
4 Lochem D30-1 11 9 2 3 6
5 Union D30-1 11 8 2 2 7
6 Upward D30-1 10 7 2 1 7
7 Beuningen D30-1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt MHC Bemmel 800 D30-1 10:15 uit
17 mrt R.K.H.V. Union D30-2 14:45 thuis - Veld 1
24 mrt R.K.H.V. Union D30-1 08:45 uit
7 apr Lochemse Hockey Club D30-1 14:30 thuis - Veld 1
21 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-1 n.n.b uit
26 mei MHCBeuningen D30-1 10:30 uit
2 jun MHC Bemmel 800 D30-1 n.n.b thuis
9 jun R.K.H.V. Union D30-2 08:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Upward D30-1 Bemmel D30-1 (0-2)final
Arnhem D30-2 Union D30-2 (2-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Bemmel D30-1 Lochem D30-1 (2-4)final
Union D30-2 Upward D30-1 (1-0)final
Union D30-1 Arnhem D30-2 (3-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Union D30-2 Bemmel D30-1 (0-2)final
Upward D30-1 Union D30-1 (0-1)final
WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2023
Arnhem D30-2 Upward D30-1 (3-2)final
Lochem D30-1 Union D30-1 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Lochem D30-1 Upward D30-1 (1-3)final
Arnhem D30-2 Bemmel D30-1 (5-2)final
Union D30-1 Union D30-2 (4-4)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Arnhem D30-2 Lochem D30-1 (2-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Union D30-2 Lochem D30-1 (1-1)final
Bemmel D30-1 Union D30-1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Bemmel D30-1 Upward D30-1 (7-0)final
Union D30-1 Lochem D30-1 (1-2)final
Union D30-2 Arnhem D30-2 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Lochem D30-1 Bemmel D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Union D30-2 (1-1)final
Arnhem D30-2 Union D30-1 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Bemmel D30-1 Union D30-2 (4-1)final
Lochem D30-1 Arnhem D30-2 (2-2)final
Union D30-1 Upward D30-1 (1-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Union D30-2 Union D30-1 (3-0)final
Bemmel D30-1 Arnhem D30-2 (2-1)final
Upward D30-1 Lochem D30-1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Lochem D30-1 Union D30-2 (1-2)final
Arnhem D30-2 Upward D30-1 (5-0)final
Union D30-1 Bemmel D30-1 (1-6)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Lochem D30-1 Bemmel D30-1 (1-6)final
Union D30-1 Union D30-2 (1-3)final
Arnhem D30-2 Beuningen D30-1 (4-0)final