Heren 30-1
Terug

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Epco Vlugt
Aanvoerder Epco Vlugt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Wijchen H30-1 Wageningen H30-1 0:00 10-3-2024
Apeldoorn H30-1 Zutphen H30-1 10:15 10-3-2024
Nijmegen H30-2 Ares H30-1 11:30 10-3-2024
Oosterbeek H30-1 Upward H30-1 12:30 10-3-2024

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn H30-1 8 24 8 0 0
2 Ares H30-1 8 18 6 0 2
3 Wageningen H30-1 8 13 4 1 3
4 Arnhem H30-1 8 12 4 0 4
5 Zutphen H30-1 8 11 3 2 3
6 Wijchen H30-1 8 10 3 1 4
7 Upward H30-1 8 7 2 1 5
8 Nijmegen H30-2 8 6 2 0 6
9 Oosterbeek H30-1 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt MHCZutphen H30-1 13:00 uit
24 mrt WMHC H30-1 10:45 thuis - Veld 1
7 apr HC Ares H30-1 10:15 uit
14 apr MHC Wijchen H30-1 10:45 thuis - Veld 1
21 apr Apeldoorn H30-1 10:15 uit
26 mei NMHC Nijmegen H30-2 n.n.b uit
2 jun M.H.C. Oosterbeek H30-1 n.n.b thuis
9 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ares H30-1 Nijmegen H30-2 (4-2)final
Wageningen H30-1 Wijchen H30-1 (2-1)final
Zutphen H30-1 Apeldoorn H30-1 (1-7)final
Upward H30-1 Oosterbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wageningen H30-1 (4-3)final
Wijchen H30-1 Ares H30-1 (3-2)final
Arnhem H30-1 Zutphen H30-1 (4-3)final
Nijmegen H30-2 Upward H30-1 (4-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zutphen H30-1 Oosterbeek H30-1 (5-2)final
Wijchen H30-1 Nijmegen H30-2 (3-1)final
Ares H30-1 Apeldoorn H30-1 (3-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wijchen H30-1 (7-1)final
Arnhem H30-1 Ares H30-1 (3-5)final
Upward H30-1 Zutphen H30-1 (3-5)final
Oosterbeek H30-1 Wageningen H30-1 (3-5)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Arnhem H30-1 Wageningen H30-1 (3-6)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Apeldoorn H30-1 Nijmegen H30-2 (8-1)final
Ares H30-1 Oosterbeek H30-1 (9-4)final
Wageningen H30-1 Upward H30-1 (1-3)final
Wijchen H30-1 Arnhem H30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H30-1 Ares H30-1 (3-4)final
Arnhem H30-1 Apeldoorn H30-1 (0-7)final
Oosterbeek H30-1 Wijchen H30-1 (5-3)final
Nijmegen H30-2 Zutphen H30-1 (3-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Oosterbeek H30-1 (3-1)final
Arnhem H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Wageningen H30-1 Zutphen H30-1 (3-3)final
Wijchen H30-1 Upward H30-1 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Wageningen H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Zutphen H30-1 Ares H30-1 (2-5)final
Upward H30-1 Apeldoorn H30-1 (2-3)final
Oosterbeek H30-1 Arnhem H30-1 (1-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Wijchen H30-1 Zutphen H30-1 (2-2)final
Arnhem H30-1 Upward H30-1 (5-3)final
Ares H30-1 Wageningen H30-1 (5-0)final
Nijmegen H30-2 Oosterbeek H30-1 (7-3)final