Heren O25-1
Terug

Heren O25-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sebastian Schrederhof
Manager Stefan de Graaff
Aanvoerder Stefan de Graaff
Aanvoerder Sem Haarsma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Wijchen HO25-1 Union HO25-2 0:00 10-3-2024
HCM HO25-1 Dieren HO25-1 10:00 10-3-2024
Oosterbeek HO25-1-mix Beuningen HO25-1 12:30 10-3-2024
Zwolle HO25-1 Arnhem HO25-1-O 14:30 10-3-2024
Nijmegen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O 15:00 10-3-2024

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union HO25-2 11 26 8 2 1
2 Beuningen HO25-1 10 25 8 1 1
3 Beuningen HO25-2 11 25 8 1 2
4 Wijchen HO25-1 11 21 6 3 2
5 Zwolle HO25-1 11 21 6 3 2
6 Oosterbeek HO25-1-mix 11 17 5 2 4
7 Dieren HO25-1 11 11 3 2 6
8 HCM HO25-1 11 10 3 1 7
9 Nijmegen HO25-1 11 7 2 1 8
10 Arnhem HO25-1-O 11 5 1 2 8
11 Overbetuwe HO25-1-O 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Zwolle HO25-1 14:30 uit
17 mrt R.K.H.V. Union HO25-2 12:45 thuis - Veld 1
24 mrt HCM Arnhem HO25-1 10:00 uit
7 apr MHCBeuningen HO25-1 12:00 thuis - Veld 2
14 apr NMHC Nijmegen HO25-1 10:15 uit
21 apr MHCBeuningen HO25-2 15:00 thuis - Veld 1
2 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe HO25-1-O n.n.b thuis
9 jun M.H.C. Oosterbeek HO25-1-mix n.n.b thuis
16 jun MHC Dieren HO25-1 11:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
HCM HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (6-2)final
Zwolle HO25-1 Dieren HO25-1 (3-2)scheduled
Nijmegen HO25-1 Beuningen HO25-2 (1-7)final
Oosterbeek HO25-1-mix Union HO25-2 (1-4)final
Wijchen HO25-1 Arnhem HO25-1-O (4-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Arnhem HO25-1-O Zwolle HO25-1 (1-4)final
Dieren HO25-1 HCM HO25-1 (3-2)final
Union HO25-2 Wijchen HO25-1 (7-3)final
Overbetuwe HO25-1-O Nijmegen HO25-1 (1-4)final
Beuningen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oosterbeek HO25-1-mix Beuningen HO25-2 (0-2)final
Nijmegen HO25-1 Dieren HO25-1 (0-1)final
Wijchen HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-4)final
Union HO25-2 Arnhem HO25-1-O (3-0)final
HCM HO25-1 Zwolle HO25-1 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Overbetuwe HO25-1-O Oosterbeek HO25-1-mix (1-8)final
Beuningen HO25-2 Wijchen HO25-1 (2-2)final
Arnhem HO25-1-O HCM HO25-1 (3-9)scheduled
Zwolle HO25-1 Nijmegen HO25-1 (9-7)final
Beuningen HO25-1 Union HO25-2 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Nijmegen HO25-1 HCM HO25-1 (1-1)final
Wijchen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (8-1)final
Union HO25-2 Beuningen HO25-2 (0-1)final
Oosterbeek HO25-1-mix Dieren HO25-1 (4-2)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Beuningen HO25-1 Arnhem HO25-1-O (8-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Overbetuwe HO25-1-O Union HO25-2 (1-8)final
Zwolle HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (4-4)final
Beuningen HO25-2 Beuningen HO25-1 (0-3)final
Dieren HO25-1 Wijchen HO25-1 (2-3)final
Arnhem HO25-1-O Nijmegen HO25-1 (2-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Union HO25-2 Dieren HO25-1 (6-4)final
Wijchen HO25-1 Zwolle HO25-1 (3-3)final
Oosterbeek HO25-1-mix HCM HO25-1 (4-2)final
Beuningen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (14-1)final
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-2 Arnhem HO25-1-O (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Zwolle HO25-1 Union HO25-2 (3-4)final
HCM HO25-1 Wijchen HO25-1 (1-3)final
Overbetuwe HO25-1-O Beuningen HO25-2 (0-6)final
Dieren HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-6)final
Nijmegen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (0-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-1 Zwolle HO25-1 (1-2)final
Wijchen HO25-1 Nijmegen HO25-1 (4-2)final
Overbetuwe HO25-1-O Arnhem HO25-1-O (1-4)final
Union HO25-2 HCM HO25-1 (6-1)final
Beuningen HO25-2 Dieren HO25-1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Nijmegen HO25-1 Union HO25-2 (1-3)final
Zwolle HO25-1 Beuningen HO25-2 (2-1)final
Oosterbeek HO25-1-mix Arnhem HO25-1-O (4-0)scheduled
HCM HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-1 Nijmegen HO25-1 (7-0)final
Beuningen HO25-2 HCM HO25-1 (2-0)final
Wijchen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (3-0)final
Overbetuwe HO25-1-O Zwolle HO25-1 (3-2)final
Arnhem HO25-1-O Dieren HO25-1 (2-2)final
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Dieren HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (4-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Beuningen HO25-2 Nijmegen HO25-1 (12-1)final
Arnhem HO25-1-O Wijchen HO25-1 (3-3)final
Overbetuwe HO25-1-O HCM HO25-1 (1-9)final
Dieren HO25-1 Zwolle HO25-1 (2-2)final
Union HO25-2 Oosterbeek HO25-1-mix (0-0)final